שקיות ניילון שקופות קטנות וגדולות

שקיות ניילון רבותי, שקיות… לא רק ליום ההולדת

שקיות גדולות ושקיות קטנות – שקיות לכל משא ולכל מסע

משקית הנדודים ועד לשקיות להקפאה עמוקה.

שקיות מלוות את האדם כמעט משחר היותו. מרגע שהחל לצבור רכוש כל שהוא כבר בימי האדם הקדמון, כאשר היה עליו לפנות את שתי ידיו לעיסוק בצייד או טיפול בצייד נאלץ האדם הקדמון לצרור את רכושו הצנוע ולשאתו כך שלא ימנע ממנו לעשות שימוש בשתי ידיו לצורכי הקיום שלו.

כמובן שהחומרים מהם נעשו שקיות אלה בעת ההיא היו מותאמים לחומרים שהיו זמינים לאדם באותה עת.

יש לציין שהשקיות האישיות הקטנות (וגם הגדולות) היו בתחילה משמשות לזמן רב ולעתים אף הועברו מאב לבנו כחלק מירושה סמלית. כמובן שהחומר ממנו נעשו שקיות אלה היה יחסית עמיד (עורות, בדים גסים, אריגים וכו').

שקיות ניילון

שקיות בעידן התעשייתי

בעידן התעשייתי המודרני החלו עושים שימוש בשקיות ניילון, שקיות נייר ושקיות מחומרים משולבים וזאת כחלק מהליכי התיעוש ושגשוג המסחר במגוון תחומים רחב.

בעידן המודרני התעורר הצורך בכל התחומים באחסון נשיאה והעברה של מגוון גדול של מוצרים וסחורות ממקום למקום.

בעוד שבעבר לכל אדם (אפילו לבני האצולה והמלכים) הייתה שקית, צרור אותו היה נושא על שכמו או מסתיר בכפלי או כיסי בגדיו וכל שקית הותאמה לתפקידה בצורה ייחודית.

הרי שבעידן המודרני ניתן להזמין ולקבל ממשווקים ויצרנים שקיות מכל הסוגים והגדלים במהירות רבה יחסית.

שקיות אלה המצויות כיום בשוק מאפשרות התאמה מידית בין כל מטרה שלשמה אנו זקוקים לשקית בגודל וחוזק מתאים ואשר עשויה מהחומר אותו מעדיף הלקוח.

ניתן למצוא שקיות גופיה בגדלים וחוזק שונה. למשל שקיות ניילון לנשיאת קילו או שניים בודדים ועד לשקיות גופייה שניתן לשאת בהם חמישה ק"ג ויותר.

אפשר למצוא שקית כריך זעירה או שקיות משלוח ממותגת בגודל חצי מעטפה סטנדרטית ועד לשקיות ניילון ענקיות וכבירות ממדים.

על אף שבשנים האחרונות נעשה ניסיון לשימוש בחומרים ממוחזרים לייצור שקיות לצרכים שונים, הרי שהנוחות והיעילות שבשימוש בשקיות ניילון, מקבע (עד כה) את השימוש בהן בחיי היומיום. ניתן למצוא כמעט בכל ממד של חיינו שקיות ניילון לאין ספור שימושים שעל פניו יהיה קשה להסתדר בלעדיהן.

שימושים בשקיות ניילון ביומיום

שימושים נפוצים לשקיות ניתן למצוא בכל שטחי החיים לבית למסחר ליצור ושיווק.

בבית נמצא שקיות בגדלים שונים במטבח משקיות לצורכי בישול וצלייה ועד לשקיות להקפאה. שקיות לאריזת מזון ושקיות לאריזת פסולת המטבח והבית. חלקן שקיות רגילות (עם קשירה) חלקן עם עם פס סגירה או שאנו סוגרים אותן הרמטית עם אזיקונים בצורה קלה ונוחה.

שקיות ניילון

במסחר ניתן למצוא שקיות בכל הגדלים והצורות בהתאם לאופיו של בית המסחר והסחורה אותה הוא משווק.

שקיות ניילון לפירות וירקות ושקיות ענקיות לאריזת צעצועים, וציוד משרדי, ספרים או בגדים.

בייצור ניתן למצוא שקיות מסוגים שונים המשמשות לאריזת מזון לצורכי הקפאה או שימר וכל סוג של מוצר שיש להגן עליו ואריזה בשקית מאפשרת הן אחסון והן נשיאה נוחה ממקום למקום.

לסיכום נדגיש כי כאשר ברצונכם לרכוש שקיות ניילון מומלץ לפנות למשווק מוביל המספק את כל מגוון השקיות המצוי בשוק כיום. משווק כזה יתאים לכם את השקיות האופטימליות שישמשו אותכם בדיוק על פי צורכיכם.

למאמרים נוספים בנושא: