ארון כביסה בהתאמה אישית

הזמנה ישירה מנגר

לפינת הכביסה בכל בית אשר בו גרה משפחה עם ילדים, מספר מאפיינים אשר הבולט ביותר בהם הינו מצב תמידי של בלגן. למצב (בלתי רצוי בעליל) זה ניתן למנות כמה סיבות. הבולטת בהן הינה לרוב חסרונו של ארון כביסה ייעודי ומותאם לצורכי הבית ודייריו.

גם כאשר מדובר בדירות ובבתים חדשים, אשר במקרים רבים קיימת בהם הכנה למכונת כביסה ומכונת ייבוש.

במרבית המקרים ההכנה כוללת מיקום הולם, מקור כוח ונקודת ניקוז ואינה כוללת ארון למוצרי ניקוי ולכביסה המלוכלכת.

המצב כאמור דומה אפילו בבתים חדשים מאחר וברבים מהמקרים ארון הכביסה, ארון שירות וכל פינת הכביסה וחומרי הניקוי מצויים באיזור צדדי ולכן לא בהכרח משקיעים בהשלמתו באופן מלא.

כמובן שכאשר מדובר בבתים ודירות ישנים יותר, הרי שמיקומם של מכונות הכביסה והייבוש נקבע על פי נתונים קיימים ולא כתוצאה מתכנון מראש.

מצב זה לרוב מעמיס אתגרים נוספים על בני הבית האמונים על שמירת הסדר בסביבות פינת הכביסה.

ניתן להזמין אצל נגר המתמחה בתחום, תכנון, שילוב, התאמה וייצור של תוספות פריטי נגרות לבית ולמשרד, ארון שירות או כביסה אשר ייתן מענה כמעט באופן מושלם לצרכים הארגוניים של פינת הכביסה.

נגר מיומן יבדוק את המרחב העומד לרשותכם בחלל הבית, לצורך הוספת ארון ובהתחשב בגודלן ומיקומן של מכונות הכביסה והייבוש יתכנן עבורכם ארון שיענה באופן המיטבי על צורכי הבית.

ארון כביסה

תפקידיו של ארון שירות או כביסה

ראשית נציין שמגוון השימושים האפשרי מארון הכביסה נובע מגודל המקום העומד לרשות הנגר בעת התכנון.

אחסון חומרי כביסה – מומלץ לשלב בארון מדפים ייעודיים לחומרי הכביסה.

במידה ובבית גרים ילדים קטנים הרי שכאשר הנגר יתכנן עבורכם את מדפי הארון, סביר להניח שחומרי הכביסה יוצבו על מדף גבוהה או בתא המאפשר נעילה וזאת על מנת לשמור על בטיחותם של הילדים הקטנים.

שולחן קיפול – במקרים מסוימים ניתן לשלב בארון שולחן קיפול לנוחות בכובסים והכובסות. שולחן זה לעתים יהיה המשכו של מדף עליון לחומרי כביסה.

תא לכביסה מלוכלכת – במידה והמרחב מאפשר זאת בקשו מהנגר שלכם והוא יתקין עבורכם תוספת ייעודית אשר תאפשר לכם לרכז כביסה מלוכלכת, ללא צורך ביצירת ערמות על הרצפה בקרבת מכונת הכביסה.

תאים/מדפים למגבות – בהרבה בתים נהוג לאחסן מגבות מטבח וידיים בארון הסמוך למכונת הכביסה לנוחות השימוש.

מכונת כביסה

תאים/מדפים לחומרי ניקוי כלליים – כאשר מדובר במרחב מספיק ישנה אפשרות לשלב בארון תאים בגדלים שונים לאחסונם של חומרים וכלי ניקוי כלליים.

נגר מיומן לא יתקשה לשלב תאים אלה וליצור שילוב בין ארון שירות לארון המשמש אתכם לבגדים המלוכלכים.

כמובן שבמקרים אלה יש לתת את הדעת ולמנוע בלבול ממי שעושה כביסה על מנת שלא יעשה כביסה עם חומרי ניקוי שאינם מיועדים לכך.

לסיום נציין שניתן כיום לרכוש ארונות מוכנים מסוגים שונים ולהתאימם לשימושינו. אולם אין הדבר דומה כלל ועיקר למצב שבו מגיע אלינו נגר בעל מקצוע מיומן.

נגר מבצע מדידות, תכנון, ייצור והרכבה בהתאמה אישית של ארונות לחדר שירות/כביסה ורהיטים בכלל כמו מזנון צף, מדפים, מטבחים ועוד בדיוק בהתאם לצורכינו ועל פי המקום הזמין בחלל החדר.

אל תסתפקו בהתאמה חלקית – צרו קשר עם נגר מקצועי והזמינו ארון שיתאם בדיוק לצורכיכם.