מוצרי ספיגה למבוגרים

כמות מוצרי ספיגה למבוגרים הקיימת בשוק נכון להיום מקשה על בחירת המוצר המתאים לך, ישנן מגוון חברות, ולכל חברה מגוון רחב של מוצרים, ולכל מוצר הגדרות ומאפיינים משלו.

בהתחשב בקהל היעד של המוצרים – מפתיע שזה לא מופשט יותר, אבל אנחנו פה לעשות לכם סדר ורוגע בכל התהליך המייגע הזה.

מה הם מוצרי ספיגה למבוגרים

בניגוד לדעה הרווחת, לא מדובר בשם כללי ל"חיתולים למבוגרים", אז בואו נתחיל בהגדרות.

מוצרי ספיגה למבוגרים הינו שם נושא כללי למנעד מוצרים רחב שמטרתו לענות על בעיה רפואית מוכרת בשם "העדר שליטה על הסוגרים".

מוצרי ספיגה למבוגרים מספקים מנעד רחב של מוצרים, בנוסף לחיתולים למבוגרים ישנם תחתונים סופגים, תחבושות ופדים, ומוצרי ספיגה משלימים כמו סדינים, סינרים או ספוגים.

חיתולים למבוגרים הם מוצר ידוע ומוכר. מדובר בבד דמוי תחתון שהוא גם סופג וגם אוטם.

תחתונים סופגים הינו מוצר שניתן לשימוש כאשר עוד אין צורך בחיתול והוא יותר מתאים לבריחת שתן קלה (בריחת שתן ארעית וקלה אף יותר יכולה להיפתר גם עם פד-לגבר).

תחבושות ופדים הינו המוצר ספיגה הנשי המוכר, זאת מתאים לכל גיל בהתאם למצב ולזרימה.

מוצרי ספיגה משלימים הם שאר המוצרים בנושא זה, מוצרים כגון סדיניות, מגיני מזרון, סינרים ועוד.

זוג חברים מבוגרים מטיילים בפארק

איך בוחרים את מוצר הספיגה הנכון לכם?

כמובן, את מוצר הספיגה יש לבחור בהתאם לצורך, נשים או גברים, תחתונים או חיתולים, או פשוט אחד משאר המוצרים המתאימים למצבכם.

עם זאת, יש כמה פרמטרים נוספים שיש להתחשב בהם אשר עוזרים להתאים את מוצרי ספיגה למצב הקיים כדי שהמוצר יהיה מתאים כמו יד לכפפה.

בין הפרמטרים שיש להתחשב בהם הם נושאים כמו תזמון ורגישות העור, רמת העצמאות וכושר הספיגה הנדרש.

תזמון ורגישות העור

כאשר מתחשבים ברגישות העור באזור זה, חשוב לדעת שישנם מוצרי ספיגה בשוק המצויידים בג'ל מיוחד המאפשר לשמור על העור יבש ומונע מצבים רפואיים נלווים לא נעימים כגון תפרחת חיתולים. במידה ויש רגישות בעור יש לוודא קיום ג'ל מגן, רמת ספיגה מתאימה ובמידת הצורך תדירות החלפת חיתולים מוגברת.

בכל הקשור לתזמון העדר השליטה, יש לבדוק האם מדובר בהעדר שליטה אך ורק בשעות הלילה או שמא יש העדר שליטה גם בשעות היום.

אם מדובר בהעדר שליטה הקורה רק בשעות הלילה יש צורך בתחתון לילה, לרוב ההמלצה היא להשתמש בתחתון לילה בעל כושר ספיגה מרבי – ליתר בטחון.

רמת עצמאות

במקרים בהם העדר השליטה בסוגרים קורה אצל אדם בעל רמת עצמאות גבוהה, נוחות בתנועה משחק תפקיד גדול בבחירת המוצר, זאת יחד עם איזון בין רמת הספיגה בהתאם לרמת הבריחה לבין גודל ורוחב כלליים.

עם זאת, אדם אשר מוגבל לכסא כנראה יעדיף מוצר ספיגה בכל כושר ספיגה מרבי עם אטימות כדי לאפשר ישיבה ממושכת ונטולת ריחות לא נעימים.

מוצרי ספיגה למבוגרים

כושר ספיגה

כושר ספיגה כמובן הוא נושא חשוב לא פחות, ישנם מוצרים שונים וכל מוצר בעל כושר ספיגה משלו, כושר הספיגה למוצרים מתחיל ב50 סמ"ק ועולה מעלה בהתאם לצורך.

כמובן שעדיף להתאים לפי הצורך, אדם המאבד 150 סמ"ק ביום לא הגיוני שייעשה שימוש בתחתון של 100 סמ"ק כיוון שבמקרה זה יישאר רטוב.

עם זאת שימוש בתחתון של 1000 סמ"ק מאפשר לרוב האנשים תחושה של "תחתון רב יומי", אך הריחות בתום זמן קצר יחסית יספרו סיפור אחר.

בכל מקרה תזכרו שגם אם אתם לא מודעים לכך, המון אנשים משתמשים במוצרי ספיגה למבוגרים – זה לא בושה ולהפך זה סימן שחייתם חיים ארוכים ומלאים!

מערכת ProPro מקווה שהצלחנו לעשות לכם מעט סדר בנושא ואולי אף עזרה לכם בבחירת המוצר המתאים לכם.

מאחלים לכם המשך יום נפלא 🙂