תיקון תריסים חשמליים

הכן ביתך לחורף – תיקון תריסים חשמליים – הנדימן תריסים

תיקון תריסים חשמליים מקצועי כולל החלפת מכלולי הנעה וטיפול במסילות. הנדימן תריסים מציעים לכם טיפול תקופתי מונע שיאפשר לכם להמשיך וליהנות מתריסים חשמליים ללא הגבלה.

לקראת החורף הבא עלינו לטובה, וללא קשר אם יהיה זה חורף גשום, או שמזג האוויר יציע לנו רק רוחות נושאות אבק. אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם הנדימן תריסים, אשר מתמחה במתן מענה לתקלות פשוטות ומורכבות, ויש לו ניסיון רב בביצוע תיקון תריסים חשמליים. הנדימן בעל ניסיון בתחום ימנע את הצורך בביצוע השקעות מיותרות הן בהווה והן בעתיד ויאפשר לכם במהירות להמשיך ולהפעיל את התריסים.

חשוב לציין כי הנדימן תריסים המטפל בתיקון תריסים חשמליים, מתמחה בתיקון תריסי גלילה מכניים כולל החלפת סרט הרמה לתריס גלילה או טיפול במכלול הרמה מכני מכל סוג שהוא.

לפני שאנו מפרטים סוגי תקלות אפשריים וגורמיהם נמליץ כי בכל מקרה שהתריס שלכם אינו עובד כהלכה ואפילו ששיבוש הפעולה הוא מזערי אל תחכו. מומלץ לפנות מייד להנדימן תריסים בעל ניסיון בתיקון תריסים חשמליים, להזמינו לטיפול מונע או תיקון קטן. יש לזכור כי תקלה קטנה לא מטופלת עלולה לגרור תקלה חמורה שעלות תיקונה גבוה משמעותית.

סוגי תקלות שמומלץ להזמין הנדימן תריסים לטיפול מידי

הנדימן תריסים – תיקון תריסים חשמליים וגם תריסים מכניים בחלונות ודלתות למרפסות בכל הגדלים ייתן פתרון למרבית סוגי התקלות כולל החלפת מנוע הרמה חשמלי או מנגנון הרמה.

דוגמאות לתקלות מבלאי טבעי מצטבר

התריס אינו נע באופן חלק כלפי מעלה ומטה כאילו נתקע ומשתחרר חליפות – מקורות אפשריים לתקלה הם מסילה פגומה או מלוכלכת או תקלה במנגנון הרמה (חשמלי או מכני), פגיעה בתריס עצמו (שלבים שיצאו ממקומם כחלק מהתריס המיועד).

תקלה זאת יכולה להיגרם מאבק או לכלוך מצטבר ואף "עייפות החומר" כאשר חיבורים בין שלבי התריס יכולים להתנתק, יש להזכיר כי לעיתים תקלה מינורית זאת עלולה להחריף כאשר ממשיכים להפעיל את התריס ללא תיקון או טיפול של בעל מקצוע מיומן.

תיקון תריסים חשמליים

תקלות שמקורן שימוש שגוי או פגיעה בתריס ואשר מחייבות תיקון תריסים חשמליים

יש לציין כי כל הפעלת כוח חיצוני על המערכת המפעילה את התריס עלולה לפגוע בפעולתו התקינה. מאחר שתריס גלילה חשמלי ומכני כאחד, מורכבים ממסלולי תנועה ומערכות לביצוע הסגירה והפתיחה בעזרת מכלולים המרכיבים את התריס ואשר נעים על המסילות בעזרת מערכת מתוכננת ומדויקת של לחצים בעלי עצמה מדודה לצורך ביצוע משימת הרמה והורדה.

אלה מנגנוני הפעלת כוח חד כיווניים מדוייקים ביותר המחשבים גם כוחות התנגדות של המנגנונים עצמם (החיכוך במסילה למשל) וגם כוח הכבידה בדרך לסגירה ומשקל התריס בהרמה.

כל הפעלת כוח על התריס כגון מניעת ירידת התריס בשל חפץ שהושאר במסלול הירידה. לחץ על התריס הסגור ומניעת העליה החופשית שלו. פגיעה מכנית אשר מעקמת את אחד השלבים או כמה שלבים, ומגבירה את החיכוך.

לעיתים הפגיעה היא במסילה עצמה אשר מתעקמת ומונעת את תנועתו השוטפת של התריס למעלה ולמטה. בעיקר בתריסים חשמליים כל הפעלת כוח לא נכונה עלולה לפגוע במנגנוני ההרמה והסגירה.

כמובן שיתכנו תקלות הקשורות אל מנגנון ההפעלה החשמלי. תקלות של שחיקה וקצר כתוצאה משימוש לא נכון או תקלות הנובעות מבעיות במערכת החשמל הביתית או הכללית. לעיתים איתור הגדרת התקלה הם המצביעים על דרך הפתרון.

עליכם לזכור כי החברות המעניקות שירות תיקון תריסים חשמליים אשר בבעלות חברות המייצרות את התריסים נוטות לבצע החלפת מכלולים ואף מנועים, על אף שבמקרים מסוימים ניתן לבצע תיקון מינורי ולהמשיך להשתמש במנגנון הקיים.

הנדימן תריסים המתמחה בתיקון תריסים חשמליים ייתן לכם את את האפשרות לבחור, במידת האפשר, האם להחליף מכלול, מנוע וכו', או לבצע תיקון מינימלי ולהחזיר את התריס לשימוש מלא במינימום הוצאה. הנדימן תריסים גם יעניק לכם טיפול מונע לתריסים פועלים וכמובן הנחיות להפעלה וטיפול בתריס על מנת להימנע מהצורך בתיקונים עתידיים.