תיקון מערכת מולטימדיה לרכב

האם מומלץ לבצע תיקון מערכת מולטימדיה לרכב

תיקון מערכת מולטימדיה לרכב מקורית ותואמת

מרבית המכוניות החדשות שעולות על הכביש כיום מצוידות במערכת מולטימדיה מקורית או מערכת מולטימדיה תואמת שמותקנת על ידי יבואן הרכב בתיאום עם היצרן.

אולם משך חייו של כלי רכב בישראל הוא בסביבות 10 שנים כאשר ישנם רכבים הנעים על הכביש גם לאחר 15 שנה. במציאות זאת עדיין נעים על כבישי הארץ רכבים רבים בהם לא מותקנת מערכת מולטימדיה לרכב או שמותקנת ברכב מערכת ישנה.

מערכת שבמקרים רבים אינה בתפקוד מלא ולא תמיד כל הפונקציות פעילות בה.
כאשר בבעלותנו מכונית המצוידת במערכת מולטימדיה ישנה או שבכוונתנו לרכוש רכב בו מותקנת מערכת מולטימדיה ישנה נשאלת תמיד השאלה האם כדאי להיערך לתיקון מערכת מולטימדיה לרכב.

לאור חוסר הוודאות לגבי מחיר התיקון אנו נתקלים במצב של חוסר היכולת לקבל החלטה ולבחור אם לבצע תיקון למערכת מולטימדיה שלנו או להמשיך ולהשתמש במערכת כפי שהיא. אפשרות נוספת שקיימת היא לרכוש מערכת חדשה לרכבנו ולהזמין התקנה של מערכת מולטימדיה חדשה ברכבנו.

כמובן שהתקנה של מערכת חדשה היא היקרה ביותר על פניו אולם לפני שאתם מחליטים, עליכם לשאול את עצמכם האם נבדקו כל האפשרויות לתיקון מערכת מולטימדיה לרכב.

חברת רדיו סיטי הינה חברה וותיקה לשיווק הפצה והתקנה של כל אביזרי הרכב בפריסה ארצית לבית הלקוח. החברה מקיימת שנים רבות שירות התקנות של כל סוגי מערכות המולטימדיה לרכב המצויות בשוק הישראלי כולל החלפה, שדרוג והתקנה של מערכות מולטימדיה לרכב ברכבים פשוטים וכן מערכות מולטימדיה יוקרתיות לרכבי היוקרה.

האם אפשר לתקן את המערכת לבד בבית?

תיקון מערכות מולטימדיה ברכבי היוקרה הנה משימה הדורשת מיומנות וידע ברמה גבוה. על מנת למנוע נזק למערכות הרכב השונות המצויות באזור ההתקנה של המערכת החדשה.

ניתוקה של מערכת קיימת והוצאתה דורש ניסיון וידע שאם לא כן עלול להיגרם נזק רב בהליך הוצאת המערכת וגם בהליך החזרתה או התקנת מערכת מולטימדיה חדשה שנרכשה לצורך כך.

חברת רדיו סיטי מעניקה לכם הזדמנות פז להגיע להחלטה מושכלת עם השירות החדש של תיקון מערכת מולטימדיה לרכב. שירות יעיל וזריז שאינו דורש מכם כל מאמץ מעבר לתיאום והזמנת השירות.

טכנאי החברה יגיעו אליכם על פי הזמנתכם למיקום ושעה שנוחה לכם יפרקו את המערכת וייקחו אותה למעבדות לאבחון ובמידת הצורך תיקון התקלה.

האם שווה לתקן או להחליף למערכת חדשה?

לפני התיקון תקבלו הערכת מחיר בטלפון לגבי העלות הסופית של תיקון מערכת מולטימדיה אלא אם כן המחיר נמוך או שווה להערכת עלות התיקון כפי שנמסרה לכם בעת האיסוף או לפני התיקון.

לאחר הבדיקה וקבלת הצעת המחיר תוכלו להתייעץ עם נציגי החברה האם "כדאי" לבצע תיקון או שעדיף להתקין מערכת מולטימדיה חדשה.

במידה ואתם מחליטים שלא לתקן הרי שעליכם לשאת בעלות השירות שמחירו כ-300 ש"ח + מע"מ. וטכנאי החברה יחזירו את המערכת למקומה.

נציין שההתייעצות עם טכנאי החברה מובילה פעמים רבות לקבלת החלטה להחליף את המערכת ובאותה הזדמנות להוסיף אביזרי רכב כגון חיישני רוורס או מצלמת רוורס לשיפור יכולת התמרון של הנהג בנסיעה אחורה.

בחרתם להתחדש במערכת חדשה?

מזל טוב! התקנת מערכת מולטימדיה לרכב דורש ניסיון רב ועדיף לא לנסות לנתק או להחליף לבד, אתם עלולים ליצור בעיה במערכת החיווט, לפגוע בלוח המכוונים ואפילו לגרום נזק למערכת עצמה.

כאשר אתם מזמינים מחברת רדיו סיטי שירות תיקון מערכת מולטימדיה יש ביכולתכם לקבל את ההחלטה הטובה והמתאימה ביותר בהתחשב ברכבכם, מצב מערכת המולטימדיה ויכולתכם להשקיע בתיקון, שדרוג או החלפה של המערכת.