גרר בפתח תקווה

האם בכלל כדאי להזמין גרר?

נתקעתם עם הרכב בפתח תקווה והסביבה? הפתרון הקל, המהיר והכי זול עבורכם הוא להזמין גרר בפתח תקווה שיגיע במהרות ויחלץ אתכם אל היעד שלכם.

דוגמאות לסיבות להזמנת גרר:

  • הרכב תקוע ולא מצליח להניע.
  • כתוצאה מתאונה קטנה יש דפיקות במנוע על אף שהוא פועל.
  • הכנסת ל-Drive והרכב לא זז מטר.
  • אני לוחץ על המעצורים והדוושה יורד עד הסוף למטה.

ניתן לומר שיש אין סוף תקלות אפשריות ברכב אשר לא בהכרח ברורה הסיבה להן וגם אם ברורה לכם הסיבה לא בהכרח שיש לכם אפשרות לפתור אותה בכוחות עצמכם.

עליה בכמות הרכבים בכבישים

על כבישי ישראל נעות אלפי מכוניות מדי יום ללא כל בעיה. גם בערים המרכזיות תנועת הרכב צפופה מאין כמוה. פתח תקווה כמו גם ערים נוספות בישראל מתאפיינת בשיעור צמיחה גבוה ביותר וכתוצאה מכך גם מספר הרכבים הנעים ברחובות העיר.

כלי הרכב הולכים ומשתכללים וכתוצאה ממדיניות הממשלה מספר כלי הרכב החדשים עולה אף הוא. יחד עם זאת, עדיין נעים בכבישי הערים כולם, אין ספור רכבים המצטיינים בוותק מכובד.

רכבים וותיקים אלה, נוטים להיתקע מפעם לפעם. כך, שבעיקר אם הם נתקעים ותוקעים את התנועה יש צורך בפינוי מידי ואם קורה הדבר בפתח תקווה יש צורך להזמין גרר קרוב.

התמצאות בעיר

בחלקי העיר החדשים של פתח תקווה, הרחובות רחבים, כך שגם אם יש צורך בגרר, יש אפשרות להסתמך על קריאה לחברה המעניקה לכם שירותי גרירה, כחלק מביטוח הרכב שלכם.

אולם אם רכבכם נתקע בחלקה ההומה הישן והצפוף, של פתח תקווה, הרי שבמצב זה יש צורך להתקשר מידית לגרר בפתח תקווה, שיפנה את הרכב באופן מידי על מנת לאפשר המשך זרימת התנועה כסדרה.

ישנם מקרים נוספים בהם מומלץ להזמין גרר בפתח תקווה. למשל כאשר רכבכם אינו בשימוש זמן רב וסתם יושב בחצר, ניתן להזמין חברה שקונה רכבים במזומן.
חברה כזו תספק לכם שירותי גרירה לרכב היישן ותשלם לכם כסף עבורו.

כמה עולה להזמין גרר בפתח תקווה?

אין מחיר מדויק אבל אפשר לחלק את המחיר ל-3 אופציות עיקריות:

חברת ביטוח – אופציה זו רלוונטית בעיקר לרכבים חדשים, היא לא בהכרח הזולה ביותר כי אתם משלמים על זה באופן חודש בביטוח שלכם.

חברה בפריסה ארצית – המחיר של האופציה הזו תלוי בעיקר במיקום החברה.
לדוגמא, במידה ונתקעתם בפתח תקווה והזמנתם גרר מירושלים הוא יקח לכם הרבה יותר כסף מאשר גרר באזורכם.

גרר במיקומכם – האופציה הזולה, היעילה והמהירה ביותר היא להזמין גרר בעיר או באזור שבו נתקעתם במידה ואין לכם ביטוח גרירות.
הגרר נמצא קרוב אליכם ואין לו נסיעה ארוכה, הוא מגיע במהירות וגורר אתכם למוסך קרוב או ליעד המבוקש.

ההמלצה הכללית במקרה שרכבכם נתקע או שיצא מכלל שימוש, הנה לרוב, ליצר קשר עם החברה אשר מעניקה לכם שירותי גרירה דרך הביטוח.

אולם אם הנכם תושבי פתח תקווה והסביבה במקרים שאין באפשרותכם להמתין עד לבואו של הגרר או שאין לכם ביטוח גרירה הרי שניתן להזמין גרר בעיר שזמינותו גבוהה ויש באפשרותו להעניק לכם שירותי גרירה וחילוץ מידיים.

ראוי לזכור שחברת גרירה בפתח תקווה, במידה ותצרכו את שירותיה, תהווה עבורכם מקור מידע מהימן ועדכני לגבי מרכזי השירות, המוסכים והמכונאים אשר ניתן למצוא בקרבתכם.

לעתים זהו יתרון שלא יסולא בפז. ויסייע לכם בפתרון מהיר ויעיל של התקלה ברכבכם.